fbpx
Контакт 24/7/236 +380733696160
Безкоштовна оцінка вартості пошиття
Контакт 24/7/236 +380733696160
Безкоштовна оцінка вартості пошиття

Співпраця з фабриками одягу

Clothing Factory Group успішно співпрацює в форматі B2B та запрошує до співпраці нових партнерів для корпоративних замовлень!

O.K.

Часто задані питання

Яка мінімальна кількість виробів для співпраці з фабриками одягу?

Для довготривалої співпраці з традиційними фабриками одягу розглядаються лише замовлення від 1000 шт. Проте якщо вам потрібні взірці та пробні партії від 100 шт, можемо відшити це в експериментальних лабораторіях чи в наших стартапах як yourbrand.today чи wesew.it. Завжди можна щось придумати для цікавих продуктів!

Які максимальні виробничі потужності?

Все залежить від виробу, ускладнюючих елементів та загруженості виробництва. При середній продуктивності, виготовлення простих продуктів як футболка вимірюються в десятках тисяч одиниць в місяць. Якщо зворотній прорахунок, дуже велику компанію можемо вдягнути за місяць!

Як розпочати співпрацю з фабриками одягу?

Ви на правильній сторінці для отримання повної інформації щодо співпраці зі шейними виробництвами! Проте якщо у вас ще залишаються питання, або просто хочете познайомитись краще з командою за доброю кавою, залишайте ваш запит за телефоном: +380733696160, пишіть sewing@factory.org.ua, знаходьте нас в соціальних мережах або, якщо ви любите ботів, наш Giorgio @clothingfactorybot завжди радий з вами поспілкуватись 🤖